ثبت شرکت Options

در گذشته، متقاضیان ثبت شرکت و موسسه های غیر تجاری باید برای ثبت شرکت یا موسسه مورد نظر خود حضورا به اداره ثبت شرکت های حوزه آن شرکت یا موسسه مراجعه نموده که این امر علاوه بر اینکه عملی وقت گیر و هزینه بر بود، موجب کندی انجام روند امور ثبت شرکتها و موسسات در این ادارات نیز بود.

انتخاب سه گروه فعالیتی که باید در دفاتر تجارتی ثبت گردد و همچنین متقاضیان واردات و صادرات که به عنوانی در تجارت خارجی فعالیت می کنند نیز باید از این سامانه اقدام نمایند .

مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها چگونه است؟ وکیل پایه یک دادگستری در این نوشته شما را با صفر تا صد اقدامات لازم، مدارک مورد نیاز، مدت زمان، نحوه ثبت شرکت، مراحل دقیق ثبتی و راهنمای ثبت شرکت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتها از اولین گام تا روزنامه رسمی با ۹ گام ساده و کامل آشنا نموده است.

هزینه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار: سیصد هزار تومان (۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال)

هر گاه دو یا چند شخص بخواهند فعالیت‌های تجاری خود را تحت یک نام مشترک پیش ببرند، ساده‌ترین شکل شراکت click here قانونی تشکیل شرکت تضامنی است. از آنجایی که مسئولیت پرداخت قرض‌ها بر عهده تمام شرکا است، این مجموعه‌ها معمولاً با سرمایه‌های اندک و در میان اعضای خانواده یا دوستان تشکیل می‌شوند. نام شرکت نیز باید دربردارندۀ اسامی تمام شرکا یا یکی از شرکا و عبارت‌هایی از قبیل «و برادران» و «و شرکا» باشد.

همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم مراحل ثبت شرکت به طور کلی شامل: ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، تایید نام شرکت، تنظیم مدارک و ارسال آن‌ها به اداره ثبت شرکت‌ها و ثبت نهایی شرکت می‌باشد.

– لیست اسامی و امضاء حاضرین در اولین جلسه مجمع عمومی عادی

برای دسترسی به جدیدترین تعرفه‌ها و آخرین تغییرات قیمت همیشه می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت رجوع کنید.

نام خانوادگی متقاضی: در این فیلد نیز باید نام خانوادگی شخص متقاضی ثبت شرکت وارد شود.

حریم شخصی در ثبت‌یار قوانین و شرایط استفاده سامانه ثبت یار

– لیست و مشخصات کامل اعضا هیئت مدیره ، بازرسان ، مدیرعامل

هزینه ابطال تمبر سرمایه شرکت (مالیات ثبت شرکت): پنجاه تومان (۵۰۰ ریال)

خدمات و سامانه‌های هوشمند سامانه‌های مرتبط با ثبت شرکت‌ها سامانه ثبت شرکت

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۲۱، پلاک ۲۴، طبقه ۵، واحد ۱۴

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *